تبلیغات
::: در مورد رایانه و تلفن همراه ::: - اپراتور سوم باید روند واگذاری های خود را تسریع کند
::: در مورد رایانه و تلفن همراه :::
* درباره رایانه‏ها، گوشی‏ها و اپراتورهای تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل، رایتل و اپراتورهای جهانی) *

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 17 خرداد 1390
موبنا- رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادویی با بیان اینکه رگولاتوری تذکرات لازم را به اپراتور سوم را داده است ، اعلام کرد: این اپراتور باید روند واگذاری خود را تسریع کند.

محمد کرم پور در گفت وگو با خبرنگار سازمان خبری موبنا  با بیان این که این سازمان  نظارت کامل بر عملکرد اپراتور سوم دارد، اعلام کرد: این اپراتور واگذاری خود را به صورت محدود از اول خرداد ماه آغاز کرده است.
وی ادامه داد: بخش حقوقی و نظارت رگولاتوری فعالیت این اپراتور را کنترل می کنند ، اظهار  داشت:  اپراتور سوم فرصتی برای عرضه  سیمکارت خود در بازار ندارد و باید روند واگذاری های  خود را تسریع بخشد.
وی اعلام کرد: چنانچه این اپراتور بر خلاف پروانه خود عمل کند، سازمان تنظیم مقررات بررس های لازم را انجام می دهد.
زمان لازم الاجرا شدن پروانه اپراتور سوم که قرار است برای نخستین بار تکنولوژی نسل سوم موبایل را در کشور ارائه کند 31 مردادماه سال 89 بوده و این اپراتور در آن زمان گواهی عدم تداخل مضر فرکانس را از رگولاتوری دریافت و مبلغ حق الامتیاز اولیه را پرداخت کرده است.
 براین اساس اپراتور تامین تله کام که موفق به دریافت پروانه فعالیت برای واگذاری سیمکارتهای نسل سوم در کشور شده است بعد از تاریخ لازم الاجرا شدن پروانه 9 ماه فرصت داشت که بهره برداری تجاری از این شبکه را آغاز کند و درغیر این صورت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی طبق پروانه باید با این اپراتور برخورد کند.با وجودی که طبق پروانه اپراتور سوم باید سیمکارتهای خود را حداکثر تا اول خردادماه عرضه می کرد و نیز با وجودی که رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اول خردادماه در جمع خبرنگاران از آغاز واگذاری این سیمکارتها به صورت تجاری و در تهران خبرداده بود اما تاکنون سیمکارتی از سوی این اپراتور در بازارعرضه نشده است .

طبقه بندی: اخبار روز،  اپراتور سوم - 1-0920، 
برچسب ها: Tamin Telecom، تامین تلكام، تسریع در واگذاری،
منبع: موبنا،
ارسال توسط Dr Free
تبلیغاتلطفا جهت سفارش تبلیغات و اطلاع از تعرفه های منصفانه ما، از فرم تماس با ما استفاده نمایید

نظر سنجی
آیا از سیمكارتهای اپراتور سوم (تامین تله كام) استفاده خواهید كرد؟ 0920 یا 0921آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
ابر برچسب ها