تبلیغات
::: در مورد رایانه و تلفن همراه ::: - معاون وزیر ارتباطات خبر داد: اخطار رگولاتوری به اپراتور سوم
::: در مورد رایانه و تلفن همراه :::
* درباره رایانه‏ها، گوشی‏ها و اپراتورهای تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل، رایتل و اپراتورهای جهانی) *

. . . اپراتور تامین تله کام که قرار بود از اول خرداد سیمکارتهای خود را با پشتیبانی از نسل سوم موبایل عرضه کند به دلیل عدم موفقیت در این پروژه ملی، نسبت به تغییر در هیئت مدیره اقدام کرد و به این ترتیب زمان عرضه سیمکارتهای این اپراتور بار دیگر در هاله ای از ابهام قرار گرفت.
. . .

موبنا- رئیس سازمان تنظیم مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: این سازمان براساس پروانه اپراتور سوم به تاخیر این اپراتور تلفن همراه رسیدگی می کند و تذاکرات قانونی را به این اپراتور خواهد داد.

محمد کرم پور در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان خبری موبنا با بیان اینکه اپراتور سوم تلفن همراه واگذاری محدود سیمکارت‌هایش را از ابتدای ماه جاری شروع کرده است، اعلام  کرد: در این رابطه رگولاتوری به اپراتور سوم اخطار های لازم را داده است.
وی با بیان اینکه اپراتور سوم تلفن همراه شبکه  خود را به بهره برداری رسانده است، اعلام کرد: این اپراتور فرصتی برای عرضه  سیمکارت خود در بازار ندارد و باید روند واگذاری های  خود را تسریع بخشد.
وی  با اشاره به اینکه اپراتور سوم مشکلات فنی را  دلیل  عدم عرضه سیمکارت  در بازار اعلام کردند، افزود: در این زمینه رگولاتوری بررسی و رسیدگی های لازم را  انجام خواهد داد.
اپراتور تامین تله کام که قرار بود از اول خرداد سیمکارتهای خود را با پشتیبانی از نسل سوم موبایل عرضه کند به دلیل عدم موفقیت در این پروژه ملی، نسبت به تغییر در هیئت مدیره اقدام کرد و به این ترتیب زمان عرضه سیمکارتهای این اپراتور بار دیگر در هاله ای از ابهام قرار گرفت.
اردیبهشت ماه سال 89 شرکت تامین تله کام وابسته به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی - شستا - پس از کش و قوس های فراوان موفق شد پروانه فعالیت اپراتور سوم موبایل ایران را از آن خود کند که زمان لازم الاجرا شدن پروانه این اپراتور پس از دریافت گواهی عدم تداخل فرکانس از رگولاتوری و پرداخت مبلغ حق الامتیاز اولیه 31 مردادماه سال 89 بود و براساس آن این اپراتور 9 ماه فرصت داشت که بهره برداری تجاری از این شبکه را آغاز کند.
اما با وجودی که اپراتور سوم باید سیمکارتهای خود را حداکثر تا اول خردادماه 90 عرضه می کرد و نیز با وجودی که رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اول خردادماه در جمع خبرنگاران از آغاز واگذاری این سیمکارتها به صورت تجاری و در تهران خبر داد اما تاکنون سیمکارتی از سوی تامین تله کام واگذار نشده است.
 در همین حال وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز از آغاز واگذاری آزمایشی و محدود سیمکارت های اپراتور سوم خبر داد و اعلام کرد که عرضه عمومی این سیمکارتها پس از طی مراحل تایید کیفیت آغاز خواهد شد.

طبقه بندی: اخبار روز،  اپراتور سوم - 1-0920، 
برچسب ها: تامین تله کام، اپراتور سوم، اخطار رگولاتوری،
ارسال توسط Dr Free
تبلیغاتلطفا جهت سفارش تبلیغات و اطلاع از تعرفه های منصفانه ما، از فرم تماس با ما استفاده نمایید

نظر سنجی
آیا از سیمكارتهای اپراتور سوم (تامین تله كام) استفاده خواهید كرد؟ 0920 یا 0921آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
ابر برچسب ها