تبلیغات
::: در مورد رایانه و تلفن همراه ::: - دو اپراتور دیگر به شبکه رومینگ اعتباری همراه اول پیوستند
::: در مورد رایانه و تلفن همراه :::
* درباره رایانه‏ها، گوشی‏ها و اپراتورهای تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل، رایتل و اپراتورهای جهانی) *

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 31 خرداد 1390
موبنا-با انعقادقرارداد بین همراه اول و اپراتورهای Belgacom و Vodafone ، اولین اپراتور بلژیکی و دومین اپراتور ترک نیز به شبکه رومینگ اعتباری همراه اول پیوستند.

به گزارش سازمان خبری موبنا به نقل از روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، با قرارداد منعقد شده میان همراه اول و اپراتورهای  Belgacom و Vodafone ، مشترکان اعتباری همراه اول می توانند از سیمکارت خود در شبکه این دو اپراتور در کشورهای بلژیک و ترکیه استفاده کنند.
بر اساس این گزارش پس از 17 اپراتور از کشورهای عربستان، عراق، ترکیه، سوریه، پاکستان ، امارات متحده عربی، افغانستان، آذربایجان، اسلوونی، روسیه و قطر؛  Belgacom و Vodafone  به ترتیب هجدهمین و نوزدهمین اپراتور خارجی هستند که همراه اول جهت برقراری سرویس رومینگ سیمکارت های اعتباری با آن ها قرارداد همکاری منعقد می کند.
همراه اول توصیه کرده است، با توجه به اینکه شارژینگ سیمکارت های اعتباری بصورت آنلاین انجام می شود، ‌مشترکان به منظور مدیریت بهتر هزینه های رومینگ بین الملل، در سفرهای خارجی از این سیمکارت ها استفاده کنند.
همراه اول هم اکنون با 266 اپراتور در 110 کشور قرارداد رومینگ بین الملل دارد که همگی بطور مستقیم و بدون واسطه منعقد شده اند.

طبقه بندی: اخبار روز،  همراه اول - 091، 
برچسب ها: Belgacom، Vodafone، رومینگ اعباری همراه اول،
منبع: موبنا،
ارسال توسط Dr Free
تبلیغاتلطفا جهت سفارش تبلیغات و اطلاع از تعرفه های منصفانه ما، از فرم تماس با ما استفاده نمایید

نظر سنجی
آیا از سیمكارتهای اپراتور سوم (تامین تله كام) استفاده خواهید كرد؟ 0920 یا 0921آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
ابر برچسب ها