تبلیغات
::: در مورد رایانه و تلفن همراه ::: - بازار تلفن همراه در هفته ای که گذشت؛ هفته پرفرازونشیب پاساژ علاالدین در تهران
::: در مورد رایانه و تلفن همراه :::
* درباره رایانه‏ها، گوشی‏ها و اپراتورهای تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل، رایتل و اپراتورهای جهانی) *

موبنا- پاساژ علاالدین در هفته منتهی به 17 تیرماه به عنوان یکی از خبر سازترین بازارهای تلفن همراه تهران به شمار آمد.

به گزارش خبرنگار سازمان خبری موبنا به گفته فروشندگان بازار، در هفته گذشته پاساژ علاالدین که به عنوان یکی از بزرگترین مرکز خریدوفروش گوشی تلفن همراه در کشور به شمار می آید با حوادثی از جمله سانحه مرگ، آتش سوزی، جمع آوری گوشی های قاچاق و درگیری ماموران نیروی انتظامی مواجه شد.
در اوایل هفته ای که گذشت فردی با سقوط از بالاترین طبقه بازار تجاری علاءالدین اقدام به خودکشی کرد و در همین حال یک روز بعد از سانحه خودکشی یکی از مغازه های طبق چهارم این پاساژ در آتش سوخت.
به گفته فروشندگان این پاساژ این مغازه در حدود 300 میلیون تومان دچار خسارت شد چرا که تمامی کالاهای این مغازه در صورت آتش سوزی کامل از بین رفت.
هرچند دلیل قطعی آتش سوزی این پاساژ مشخص نشد ولی برخی از فروشندگان فعال دراین پاساژ اتصالی سیم های برق را دلیل این اتفاق عنوان کردند چرا که  اتش سوزی در علاالدین امری است که به دلیل سیم کشی های نامناسب هراز چندگاهی اتفاق می افتد .
تمام ماجرا به این جا ختم نمی شود چرا که در اواخر هفته ای که گذشت ماموران نیروی انتظامی نیز به جمع آوری گوشی های قاچاق برخی از مغازه ها در پاساژ علا الدین پرداختند.
گفتنی است در پی این  اقدام نیروی انتظامی درگیری هایی نیز با برخی از فروشندگان گوشی صورت گرفت که در در پی این اقدام، شایعاتی از جمله درگیر شدن مردم با ماموران و همچنین مصدوم و زخمی شدن نیز به گوشی می رسد.
تمامی این اتفاقات در  حالی صورت گرفت که در پی تماس های مکرر با دفتر مرکز خرید وفروش علاالدین هچ گونه پاسخی مبنی بر اتفاق های فوق داده نشده است.
همچنین طی هفته ای که گذشت سایر مراکز خریدوفروش گوشی تلفن همراه نیز به آرامی به ادامه فعالیت خود در سطح تهران پرداختند.

طبقه بندی: اخبار روز، 
برچسب ها: پاساژ علاء الدین، پاساژ علا الدین، پاساژ علاءالدین، تهران،
منبع: mobna،
ارسال توسط Dr Free
تبلیغاتلطفا جهت سفارش تبلیغات و اطلاع از تعرفه های منصفانه ما، از فرم تماس با ما استفاده نمایید

نظر سنجی
آیا از سیمكارتهای اپراتور سوم (تامین تله كام) استفاده خواهید كرد؟ 0920 یا 0921آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
ابر برچسب ها