تبلیغات
::: در مورد رایانه و تلفن همراه ::: - بعد از سه ماه رکود؛ بازار گوشی تلفن همراه تکان خورد
::: در مورد رایانه و تلفن همراه :::
* درباره رایانه‏ها، گوشی‏ها و اپراتورهای تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل، رایتل و اپراتورهای جهانی) *

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 20 تیر 1390

موبنا- مطابق پیش بینی دست کارشناسان میزان خریدوفروش انواع گوشی های تلفن همراه در اوایل تابستان نسبت به گذشته افزایش یافته است.

"علی نیک نژاد" یکی از فعالان بازار در گفت و گو با خبرنگار سازمان خبری موبنا اظهار داشت: از اواخر خرداد ماه تا کنون  با تعطیلی مدارس و دانشگاه ها میزان مراجعه کنندگان گوشی های تلفن همراه نسبت به گذشته افزایش چشمگیری یافته است.
وی افزود: این افزایش تقاضا در حالی است که طی سه ماه گذشته به دلیل رکود بازار تلفن همراه و کاهش قدرت خرید مردم ، بازار این کالای ارتباطی با کاهش حضور مراجعه کنندگان روزهای سری را سپری می کرد.
در همین حال یکی دیگر از دست اندرکاران حوزه بازار تلفن همراه معتقد است که عرضه انواع گوشی های ارزان قیمت با برندهای معتبر جهانی از دیگر دلایل استقبال مشتریان از این کالای ارتباطی است چرا که با شرایط فعلی بیشتر واردکنندگان اقدام به عرضه گوشی های ارزان قیمت کرده اند.
"محمد ایزدی" افزود: با توجه به شرایط فعلی گوشی هایی که بهای آنها بالای 200 هزار تومان است در میان مشتریان تقاضای چندانی ندارد و تنها بازار گوشی های که بهای فروش آنها پایین 100 هزار تومان قرار دارد مورد تقاضای مشتریان قرار می گیرد.
وی تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون میزان تقاضا برای انواع گوشی ها با بهای بالا در بازار به طوری چشمگیری کاهش یافته که بر همین اساس بهای تمامی گوشی ها در بازار کاهش یافت اما با این وجود باز هم بازار این کالا با رونق روبرو نشد.
این در حالی است که منابع بازاری معتقدند طی هفته های آتی بازار این کالای ارتباطی به دلیل استمرار افزایش تقاضا با روزهای پر رونق تری روبرو خواهد شد.

طبقه بندی: اخبار روز،  گوشیهای تلفن همراه، 
برچسب ها: ركود، تلفن همراه، بازار تلفن همراه،
منبع: موبنا،
ارسال توسط Dr Free
تبلیغاتلطفا جهت سفارش تبلیغات و اطلاع از تعرفه های منصفانه ما، از فرم تماس با ما استفاده نمایید

نظر سنجی
آیا از سیمكارتهای اپراتور سوم (تامین تله كام) استفاده خواهید كرد؟ 0920 یا 0921آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
ابر برچسب ها