تبلیغات
::: در مورد رایانه و تلفن همراه ::: - با حمایت بنیاد بازی‌های رایانه‌ای؛ «میرمهنا» اولین بازی رایانه‌ای ملی وارد بازار شد
::: در مورد رایانه و تلفن همراه :::
* درباره رایانه‏ها، گوشی‏ها و اپراتورهای تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل، رایتل و اپراتورهای جهانی) *

ایتنا- بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، میرمهنا اولین بازی ملی را با مشاركت استدیو بازی اسپریس‌پویانما تولید و راهی بازار عرضه این محصول كرد.

«میرمهنا» اولین بازی رایانه‌ای ملی وارد بازار شد

به گزارش معاونت ارتباطات و بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های بین‌المللی، بازی رایانه‌ای میرمهنا كه بهمن ماه سال گذشته با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مدیران فرهنگی كشور رونمایی شده بود با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و توسط استدیو بازی‌سازی اسپریس‌پویانما تولید شده است.

میرمهنا یك بازی اول شخص ایرانی است كه داستان آن بر اساس زندگی میرمهنا مبارز ایرانی دوره كریم‌خان زند شكل گرفته است. دوره‌ای كه با استعمار هلند و انگلیس و سلطه كمپانی هند شرقی بر جزایر جنوبی ایران و خصوصا جزیره خارك همراه بوده است.

كتاب چندجلدی «بر جاده‌های آبی سرخ» اثر زنده یاد نادر ابراهیمی كه داستان زندگی و مبارزات این شخصیت را در قالب داستانی مرور می‌كند منبع اصلی نگارش داستان این بازی است.

این بازی از طریق شركت لوح زرین نیكان در سطح بازار این محصول توزیع شده است و علاقه‌مندان می‌توانند آن را از مراكز فروش بازی‌های رایانه‌ای تهیه كنند.

لازم به ذكر است بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای پیش از این بازی‌ها شمشیر نادر، لطفعلی‌خان زند، عصر پهلوانان و گرشاسپ را بر اساس تاریخ ملی و فرهنگ بومی تولید و به علاقه‌مندان این بازی‌ها عرضه كرده است.


طبقه بندی: اخبار روز،  رایانه و فناوری اطلاعات، 
برچسب ها: میرمهنا، بازی رایانه‌ای ملی، اولین بازی رایانه ای ملی، مبارز ایرانی، دوره كریم خان زند، معاونت ارتباطات و بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های بین‌المللی، بر جاده‌های آبی سرخ، شمشیر نادر، لطفعلی‌خان زند، عصر پهلوانان و گرشاسپ، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، استدیو بازی‌سازی اسپریس‌پویانما، اسپریس‌پویانما، استودیو بازی‌سازی،
منبع: ایتنا،
ارسال توسط Dr Free
تبلیغاتلطفا جهت سفارش تبلیغات و اطلاع از تعرفه های منصفانه ما، از فرم تماس با ما استفاده نمایید

نظر سنجی
آیا از سیمكارتهای اپراتور سوم (تامین تله كام) استفاده خواهید كرد؟ 0920 یا 0921آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
ابر برچسب ها