تبلیغات
::: در مورد رایانه و تلفن همراه ::: - ورود سری جدید دوربین‌های الیمپوس به ایران
::: در مورد رایانه و تلفن همراه :::
* درباره رایانه‏ها، گوشی‏ها و اپراتورهای تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل، رایتل و اپراتورهای جهانی) *

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 2 مرداد 1390
ایتنا - به گفته مدیرعامل دایا سیستم، فروش در مغازه‌های غیرتخصصی برنامه ما برای بالا بردن سهم فروش کشور از این محصولات می‌باشد.


حدود یک ماه دیگر سری جدید دوربین‌های الیمپوس به ایران وارد می‌شود.

به گزارش ایتنا، امیرحسین شمس زاده مدیر عامل شرکت دایا سیستم نماینده انحصاری الیمپوس در ایران، در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار داشت: این دوربین‌ها هنوز قیمت‌گذاری نشده و با توجه به نوسان قیمت ارز همزمان با ورود به بازار قیمت گذاری می‌شود.

وی افزود: الیمپوس در ۱۰ سال گذشته توسط شرکت دیگری در ایران توزیع می‌شد که به دلیل مشکل در سیستم توزیع، رقابتی نبودن قیمت و عدم توجه به تبلیغات موجب شد سهم ایران در فروش این دوربین‌ها اندک باشد.

مدیرعامل دایا سیستم با اشاره به اینکه کیفیت دوربین‌های الیمپوس به ما اجازه می‌دهد که سهم بازار را از رقبا بگیریم، عنوان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ۷۰ درصد از درآمد فروش این دوربین‌ها توسط شهرستان‌ها تأمین می‌شود.
وی اضافه کرد: فروش در مغازه‌های غیرتخصصی برنامه دیگر ما برای بالا بردن سهم فروش کشور از این محصولات می‌باشد.

شمس زاده با اشاره به اینکه از این پس الیمپوس با شبکه توزیع مناسب و برنامه‌های تبلیغاتی متنوع در بازار ظاهر خواهد شد، ابراز داشت: تمامی خریداران این دوربین در داخل و خارج کشور که دارای گارانتی دایا سیستم یا گارانتی بین‌المللی باشند، تحت پوشش خدمات پس از فروش دایا سیستم قرار خواهند گرفت.

درادامه این جلسه دومینیک هایپن هایم، مدیر ارشد الیمپوس به توضیحاتی درباره این شرکت پرداخت و گفت: الیمپوس دارای ۳۶ هزار نفر کارمند در سراسر جهان است و از سال ۱۹۱۹ فعالیت‌های خود را در ۴ بخش صوتی و تصویری، خدمات پزشکی، میکروسکوپی و تجهیزات تحقیقات نوری آغاز کرد.
وی افزود: در سال ۲۰۱۰ درآمد الیمپوس ۱۰ میلیارد دلار امریکا بود و کشور ژاپن ۴۲.۳ درصد از درآمد این شرکت را در برگرفت.

مدیرارشد الیمپوس با اشاره به اینکه سهم ایران در بازار جهانی الیمپوس هم اکنون ۵ درصد است، تصریح کرد: ایران به دلیل جمعیت جوان و پویای خود بازار خوبی برای این محصولات به شمار می‌رود و طی ۲ تا ۳ سال آینده سهم آن به حدود ۱۰ درصد خواهد رسید به طوری که الیمپوس یکی از سه برند اول ایران در ۲۴ تا ۳۶ ماه آینده خواهد بود.

وی اضافه کرد: اولین قدم برای رسیدن به این هدف تعیین ساختاری قدرتمند است که دایا سیسستم می‌تواند آن را به اهداف خود برساند، دومین قدم ارائه سیستم خدمات پس از فروش سریع و کارا است که با بهره‌گیری از بستر دایا سیستم فراهم خواهد شد.

دومینیک هایپین هایم ادامه داد: همچنین تبلیغات مناسب و تنوع کالای باکیفیت می تواند تضمینی برای موفقیت الیمپوس در ایران باشد.

در پایان این جلسه نیز بدراعلاوی مدیر منطقه خاورمیانه، اروپا و آفریقای شرکت الیمپوس تمرکز اصلی الیمپوس در ایران را ورود سری دوربین‌های Pen این شرکت به کشور ما دانست و گفت: تمامی وسایل جانبی این دوربین‌ها به همراه ورود آن به ایران مهیا خواهد شد.

طبقه بندی: اخبار روز،  رایانه و فناوری اطلاعات، 
برچسب ها: لیمپوس،
منبع: itna،
ارسال توسط Dr Free
تبلیغاتلطفا جهت سفارش تبلیغات و اطلاع از تعرفه های منصفانه ما، از فرم تماس با ما استفاده نمایید

نظر سنجی
آیا از سیمكارتهای اپراتور سوم (تامین تله كام) استفاده خواهید كرد؟ 0920 یا 0921آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
ابر برچسب ها